Only students from your circulation area are included.

HIGH HONORS

Seniors

Groton: Russell Byron-Kelly.

Pepperell: George Nieves.

Shirley: Dana Hopf.

Townsend: Terri Cadrette, John Santosuosso, Amanda Woods.

Juniors

Ayer: Julian Morgan, Kirstin Richard.

Pepperell: Meghan Donovan, Thomas Hall.

Shirley: Ryan Cooper.

Townsend: Zachary Dwyer.

Sophomores

Groton: Alicia Gentile.

Townsend: Shelby Dudley, Katherine Mayer.

Freshmen

Ayer: Andrew Poutry.

Pepperell: Christian Angelucci, Meaghan Banister, Trevor Barry, Calie Bridges, Corey Martineau, Bryson Tang, Thomas White.

Shirley: Heather Bosworth, Nicholas House.

HONORS

Seniors

Ayer: Austin Allen, Samuel Anuta, Gabrielle Hathaway, Brittany Jarvis, Dominique Manning, Brittney Stumpf.

Pepperell: Anthony Brann, Alexander Bross, Adam Brown, Kelsie Buckley, Kevin Guimond, Sarah Murray.

Shirley: Thandile Jackson, Alexandra Oldfield, Mua'au P'au, Kassandra Wetterwald.

Townsend: Mikaela Berthiaume, Nathan Cole, Shaylene Hegarty, Liam Kilbride, Brittany Thomas.

Juniors

Ayer: Zachary Connell, Bradley Logan, Victoria Manning, Bridget McPartlan, Amy Strong, Curtis Tippett.

Groton: Darren Gentile, Amy Gould, Ashley Groft.

Harvard: Leanne McDonald, Christina Perini.

Pepperell: Amanda Celona, Steven Collins, Kevin Cummings, Alexander Featherston, Grace McCarthy, Sabrina Pinkerton, Krista Russell, Dominic Sears, Diedrick Warrington.

Shirley: Jordan Forsyth, Alexander Gianakos, Ryan Harding, Daniel Henderson, Kenneth Howell, Dochug Thoummavong, Jakob Vandal, Tiffanie Walters, Brianna White, Erin Whooley, Zachary Winslow.

Townsend: Nicholas Bennett, Lexis Bushnoe, Kalee Chapman, Matthew Donahue, Jared Paiva, Cheyenne Whittemore.

Sophomores

Ayer: Samantha Piecewicz, David Zoller.

Groton: Alyson Petersen.

Pepperell: Samantha Archer, Jaymie Bergeron, Patrick Carroll, Michaela Casey, Matthew Dixon, Cynthia Long, Michelle Madsen, Kaitlin Mariano, Sabrina Santoro, Jacob Twombly.

Shirley: Meghan Bourassa, Megan Dean, Ryan Vandal.

Townsend: Jarod Baldwin, Timothy Bernard, Fredrick Bickle, Brett Bousquet, Thomas Creamer, Thomas Dorman, Evan Forbes, Amanda Naylor, Sevina Uphold, Jessica Watson.

Freshmen

Ayer: Shane Boudreau, Benjamin Richard.

Groton: Lindsey Callan, Charlotte Dufresne, Benjamin Marson, Katelyn Scharmer.

Harvard: Benjamin Marinelli.

Pepperell: Daniel Brann, Spencer Brittain, Timothy Cahill, Laura Chiavelli, Parker Lane, Rebeka Larosae, Aaron McGee, Jack Murrin, Taylor Rajaniemi, Adam Rubinic, Ryan Shaw, Madison Staley, Laura Visco, Victoria Vitale.

Shirley: Julia Howard, Brandon Tedford.

Townsend: Vanessa Agliata, Taylor Apostolakes, Henry Blacksmith, Nicholas Camacho, Alyssa Caputo, Kaitlyn Cooney, Ryan Coppinger, Erin Doherty, Elise Johansen, Rebecca Marchand, Jacob Monahan, Nicole Smith.