Only local students included below.

HIGH HONORS

SENIORS

Ayer: Dominique Manning.

Pepperell: George Nieves.

Shirley: Thandile Jackson.

Townsend: Mikaela Berthiaume, Terri Cadrette, John Santosuosso.

JUNIORS

Ayer: Julian Morgan, Kirstin Richard, Amy Strong.

Pepperell: Diedrick Warrington.

Shirley: Jakob Vandal, Erin Whooley.

Townsend: Nicholas Bennett.

SOPHOMORES

Groton: Alicia Gentile.

Townsend: Katherine Mayer.

FRESHMEN

Groton: Katelyn Scharmer.

Pepperell: Christian Angelucci, Calie Bridges, Parker Lane, Corey Martineau, Thomas White.

Shirley: Heather Bosworth, Nicholas House.

Townsend: Vanessa Agliata, Kaitlyn Cooney, Ryan Coppinger.

HONORS

SENIORS

Ayer: Austin Allen, Samuel Anuta, Gabrielle Hathaway, Brittany Jarvis, Joshua Richard, Brittney Stumpf.

Groton: Russell Byron-Kelly, Stetson Lacombe.

Pepperell: Anthony Brann, Adam Brown, Kelsie Buckley.

Shirley: Bradley Balduf, Dana Hopf, Alexandra Oldfield, Mua'au P'au, Duncan Schaff, Kassandra Wetterwald.

Townsend: Courtney Berlandi, Connor Dupont, Jordan Gingras, Shaylene Hegarty, Liam Kilbride, Erika Morin, Chyann Nenonen, Brittany Thomas.

JUNIORS

Ayer: Kevin Lewis, Bradley Logan, Victoria Manning, Curtis Tippett.

Groton: Amy Gould, Ashley Groft.

Harvard: Christina Perini.

Pepperell: Amanda Celona, Steven Collins, Kevin Cummings, Meghan Donovan, Alexander Featherston, Bradley Gilbert, Thomas Hall, Melany Lorance, Jessica Mahoney, Grace McCarthy, Skye Nogler, Sabrina Pinkerton, William Ross, Dominic Sears, Sariah Willard.

Shirley: Ryan Cooper, Jordan Forsyth, Alexander Gianakos, Ryan Harding, Daniel Henderson, Kenneth Howell, Dochug Thoummavong, Tiffanie Walters.

Townsend: Jared Abreu, Lexis Bushnoe, Kalee Chapman, Zachary Dwyer.

SOPHOMORES

Ayer: Samantha Piecewicz, Sofina Russell.

Pepperell: Samantha Archer, Jaymie Bergeron, Michaela Casey, Sean Defreitas, Matthew Dixon, Chelsea Hurst, Cynthia Long, Michelle Madsen, Kaitlin Mariano, Natasha Suero, Mitchell Tine.

Shirley: Meghan Bourassa, Megan Dean, Ryian Vandal, Sarah Woodward.

Townsend: Thomas Dorman, Shelby Dudley, Evan Forbes, Amanda Naylor, Sevina Uphold, Jessica Watson.

FRESHMEN

Ayer: Shane Boudreau, Andrew Poutry, Benjamin Richard.

Groton: Lindsey Callan, Charlotte Dufresne, Benjamin Marson.

Harvard: Benjamin Marinelli.

Pepperell: Meaghan Banister, Trevor Barry, Daniel Brann, Spencer Brittain, Timothy Cahill, Laura Chiavelli, Monica Feinberg, Brett Forest, Hunter Furey, Thomas Gallagher, Matthew Koza, Rebeka Larosae, Aaron McGee, Caleb McLellan, Jack Murrin, Dylan Petito, Taylor Rajaniemi, Adam Rubinic, Ryan Shaw, Madison Staley, Bryson Tang, Victoria Vitale.

Shirley: Tia Clark, Alex Crawford, Julia Howard, Dominic Neto, Brandon Tedford.

Townsend: Amanda Ammendolia, Taylor Apostolakes, Henry Blacksmith, Alyssa Caputo, Erin Doherty, Sarah Dorman, Elise Johansen, Rebecca Marchand, Jacob Monahan, Nicole Smith.